Latvijas Universitātes studenti aicina ikvienu skolēnu “pielaikot studenta kurpes” un vienu dienu iejusties studenta ādā, apmeklējot lekcijas un uzzināt, kā noris studiju dzīve Latvijas Universitātē. “Studenta kurpēs” notiks no 19. līdz 29. aprīlim.

LU pasākums “Studenta kurpēs” ir lieliska iespēja vidusskolēniem vienu dienu iejusties studenta lomā un piedalīties studiju procesā, lekcijās, laboratorijas darbos, kopā ar studentu iepazīt fakultāti, pusdienu vietas, bibliotēku, uzzināt, kādas prasmes nepieciešamas, studējot attiecīgajā studiju programmā un kādas iespējas radoši izpausties ārpus studijām.

Tā ir arī ļoti laba pieredze LU studentam – uz vienu dienu kļūt par, iespējams, topošā studenta mentoru, kliedēt vidusskolēna bažas vai bailes un sakrāt labos karmas punktus, parādot, cik daudzveidīga var būt studenta dzīve!

Arī 2022. gads ir izaicinājumu pilns, jo daļā fakultāšu lekcijas notiek attālināti, taču, neskatoties uz attālināto režīmu, studentiem aicinājums organizēt tikšanos LU telpās, lai skolēnam būtu iespēja iepazīt LU studiju vidi un attālinātajās lekcijās piedalīties no LU telpām.

Piesakoties, skolēns kopā ar studentu izvēlēsies, kura no pasākuma dienām būtu atbilstošākā Universitātes apmeklējumam. Visiem “Studenta kurpēs” dalībniekiem LU izsniegs kavējuma zīmi.


Pieteikšanās

Skolēnu pieteikšanās notiek līdz 8. aprīlim, aizpildot anketu.

Studentu pieteikšanās norisinās līdz 10. aprīlim, aizpildot anketu.

Pēc anketu aizpildīšanas katrs skolēns tiks savests kopā ar studentu, balstoties uz izvēlēto studiju programmu.

Ja skolēnam vēl ir šaubas, kādu fakultāti un studiju programmu ir vēlme iepazīt, par to var pārliecināties, aizpildot Karjeras izvēles testu.

Skolēni, kuri vēlas uzzināt vairāk par studijām un citiem LU skolēnu pasākumiem, aicināti pieteikties LU jaunumiem.

Dalīties

Saistītais saturs

Iekāp studenta ikdienā – “Studenta kurpēs” jau aprīlī!
27.03.2024.

Iekāp studenta ikdienā – “Studenta kurpēs” jau aprīlī!