Latvijas Universitātes fonda stipendijas

Ar Latvijas Universitātes (LU) fonda atbalstu izcili un centīgi studenti, kā arī studējošie ar nepietiekamu materiālo nodrošinājumu saņēmuši LU mecenātu stipendijas.

Ikvienam apzinīgam studentam ir vēlme būt finansiāli neatkarīgam, lai varētu sekmīgāk pievērsties izvēlētajām studijām. Pateicoties mecenātu un atbalstītāju labvēlībai, stipendijas var iegūt kā bakalaura, tā maģistra un doktora studiju līmeņa studenti.

Stipendiju ieguvējus vieno mērķtiecība, centība, daudzpusība un degsme par savu nodarbošanos. Motivējošais atbalsts ir pieejams gan sociālajās, gan humanitārajās, gan dabaszinātnēs studējošajiem, turklāt stipendiju var saņemt jau pirmajā studiju gadā. Uzzini vairāk LU fonda tīmekļa vietnē.

ATRODI SAVU STIPENDIJU UN PIESAKIES

Izcilības stipendija optometrijā

  1. Polīna Vinogradova

OC Vision izcilības stipendija optometrijā

  1. Annemarija Pumpura-Bērziņa

Alfrēda Raistera piemiņas stipendija

  1. Elīna Pavlovska
  2. Dāvis Zavickis

Kārļa Kaufmaņa piemiņas stipendija

  1. Kārlis Šļumba

Stipendija Ceļamaize

  1. Anna Elizabete Pildava
  2. Voldemārs Felcis

Stipendija Latgales Ceļamaize

  1.  Jeļizaveta Klimanova

 

SIA "Mikrotīkls" stipendija doktorantiem dabaszinātņu, dzīvības un medicīnas zinātņu jomā

  1. Andris Pāvils Stikuts
  2. Didzis Berenis

Kārļa Kaufmaņa piemiņas stipendija

  1. Kārlis Puķītis

Alfreda Raistera piemiņas stipendija

  1. Elīna Pavlovska
  2. Dāvis Zavickis

Stipendija "Ceļamaize"

  1. Daniels Marks Heincis
  2. Asnate Bērziņa

Kaspara Ērgļa piemiņas stipendija

  1. Antra Gaile

Alfreda Raistera piemiņas stipendija

  1. Antons Pribitoks
  2. Alise Ella Pretkalniņa
  3. Andris Potrebko

Baltimoras Dziesmu un deju svētku mecenātu izcilības stipendija

  1. Lauma Burtkēviča

Kārļa Kaufmaņa piemiņas stipendija

  1. Kārlis Puķītis

Kristapa Morberga stipendija

  1. Daniels Krimans

M.M.V. Petkevičs piemiņas stipendija

  1. Liene Griķīte

Kristapa Morberga stipendija

  1. Daniels Daniels
  2. Alise Ella Pretkalniņa

Alfreda Raistera piemiņas stipendija

  1. Aigars Langins
  2. Antons Pribitoks
  3. Inga Jonāne
  4. Andris Potrebko
  5. Andris Ērglis

M.M.V.Petkevičs piemiņas stipendija

  1. Artūrs Kalašņiks
  2. Diāna Bartuseviča
  3. Andris Potrebko

Sidrabe stipendija

  1. Jānis Tjarve

Kristapa Morberga stipendija

  1. Aigars Langins
  2. Ivars Pričins
  3. Andris Pāvils Stikuts
  4. Elza Līna Liniņa

Ainas Galējas-Dravnieces piemiņas stipendija

  1. Mārcis Rublāns

Kārļa Kaufmaņa piemiņas stipendija

  1. Edīte Paule

Kristapa Morberga stipendija

  1. Aigars Langins
  2. Jānis Tjarve
  3. Ģirts Zāģeris

M.M.V.Petkevičs piemiņas stipendija

  1. Ivars Pričins

Saldus novada pašvaldības stipendija «Medusmaize» 2014

  1. Krista Susekle

Cietvielu fizikas Sidrabe stipendija

  1. Everita Vīna

Cietvielu fizikas Cietvielu fizikas Sidrabe stipendija

  1. Edgars Butanovs
  2. Kaspars Pudžs
  3. Virgīnija Liepiņa

Kristapa Morberga stipendija

  1. Roberts Nedovis

“Tilde” datorikas stipendija

  1. Austris Ločmelis

Kārļa Kaufmaņa piemiņas stipendija

  1. Artis Aberfelds
  2. Agris Brauns
  3. Emīls Veide

M.M.V.Petkevičs piemiņas stipendija

  1. Līga Mangule
  2. Konstantīns Stararovoitovs

Cietvielu fizikas (GroGlass)

  1. Mārtiņš Zubkins

Cietvielu fizikas Sidrabe stipendija

  1. Gints Kučinskis
  2. Mārtiņš Sarma

Lettonia stipendija

  1. Emīls Vāvere
  2. Armīna Rūša piemiņas stipendija
  3. Iveta Biukšāne

M.M.V.Petkevičs piemiņas stipendija

  1. Sabīne Ģermane

Kārļa Kaufmaņa piemiņas stipendija

  1. Elvijs Matrozis

Kristapa Morberga stipendija

  1. Sarmīte Gžibovska

M.M.V.Petkevičs piemiņas stipendija

  1. Liena Romane
  2. Kaspars Salenieks

Stipendija „Ceļamaize”

  1. Ielva Avotiņa
  2. Laura Jurka
  3. Laima Šablisnka

Cietvielu fizikas stipendija

  1. Edgars Nitišs
  2. Pāvels Nazarovs

Kārļa Kaufmaņa piemiņas stipendija

  1. Aija Laure

Kristapa Morberga stipendija

  1. Sergejs Spitāns
  2. Sabīne Trēde

Stipendija „Ceļamaize”

  1. Tatjana Braga

M.M.V.Petkevičs piemiņas stipendija

  1. Katrīna Brūdere
  2. Eduards Lujanovičs

Cietvielu fizikas stipendija

  1. Jeļena Aleksejeva
  2. Pāvels Nazarovs
  3. Andrejs Petruhins

“Tilde” datorikas stipendija

  1. Kaspars Balodis

Kārļa Kaufmaņa piemiņas stipendija

  1. Aija Laure

Kristapa Morberga stipendija

  1. Jānis Jukāms
  2. Imants Kaldre
  3. Natālija Kozmina
  4. Andrejs Sabanskis
  5. Kirils Solovjovs
  6. Jānis Timošenko
  7. Juris Ulmanis

"SEB bankas" stipendija

  1. Artūrs Bačkurs