Torņakalns - Tavas tuvākās ārzemes! Atklāj pasauli un studē Latvijā!

Iepazīsties klātienē ar studiju iespējām Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātē!

Ik gadu pavasarī katrs interesents ir aicināts klātienē gūt iespaidus un iepazīt savu nākotnes studiju vidi, apmeklējot LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes pasākumu “Atvērto durvju dienas”. Tā ir iespēja ne tikai pabūt savu nākotnes studiju telpās, bet arī piedalīties dažādajos izzināšanas pasākumos un, protams, klātienē uzdot sev interesējošos jautājumus, kas noteikti palīdzēs pieņemt lēmumu par sev piemērotāko studiju programmu.

No 2019. gada sākuma visas LU Dabaszzinātņu fakultātes koncentrētas vienviet - jaunatklātajā LU Akadēmiskajā centrā. Tieši tāpēc šogad vidusskolēniem ar interesi par dabaszinātnēm tiek piedāvāta iespēja vienlaikus iepazīt visas četras Latvijas Universitātes dabaszinātņu fakultātes vienotā "Atvērto durvju dienā 2019", kas norisināsies ceturtdien, 21. martā, no plkst. 11.00 līdz 15.00 LU akadēmiskā centra Dabas mājā un Zinātņu mājā. Viesiem vienots formāts - vispirms sarunas, pēc tam ekskursijas pa ēkām, piedāvājot iespēju paviesoties gan mācību telpās, gan laboratorijās.

LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultāte interesentus aicinās no plkst. 14.00 Zinātņu mājā (telpa tiks precizēta).


PROGRAMMĀ

13.45 - 16.00 Infostends  Zinātņu mājas 1. stāvā

Iespēja katram interesentam noskaidrot atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar studiju iespējām Lu Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātē.

14.00 Informācija par studijām un karjeras iespējām visās Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes studiju  programmās. (LU Zinātņu mājas ātrijā, 2. stāvā)

Iespēja iepazīt FMOF vadību un studentus, uzzināt vairāk par studentu dzīvi, fakultātes tradīcijām, pētniecību un darba iespējām pēc absolvēšanas. Jautājumi un atbildes

14.30 Ekskursija pa Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultāti grupās studentu pavadībā. Tikšanās ar fiziķiem, matemātiķiem, optometristiem.

Pēc ekskursijas.

Kā mācās matemātikas skolotāji? Pārrunas 725. telpā par iespējām apgūt matemātikas skolotāja profesiju.

Vairāk infromācijas par Dabaszinātņu "Atvērto durvju dienu 2019"


LU AKADĒMISKAIS CENTRS Torņakalnā

Dabas māja, Jelgavas ielā 1  | Zinātņu māja, Jelgavas ielā 3

Par Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultāti

Latvijas Universitātes Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultāte ir Latvijas Universitātes akadēmiska pamatstruktūrvienība, kas izveidota akadēmiskās darbības organizēšanai sekojošās zinātņu nozarēs: fizikas un matemātikas nozarē, kā arī medicīniskās fizikas apakšnozarē.