Topošie fizmati aicināti iesaistīties attālinātajā pasākumā „Studenta kurpes 2021”!  Tā ir iespēja iekāpt studenta čībās no mājām, iepazīt studiju dzīvi un mācībspēkus, piedalīties lekcijās, semināros un uzzināt visu par ārpusstudiju aktivitātēm Latvijas Universitātes (LU) Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātē (FMOF).

Pasākums "Studenta kurpēs" ik gadu pulcē skolēnus no visas Latvijas, dodot iespēju iepazīt studiju procesu LU, vienu dienu kopā ar studentu piedaloties lekcijās, semināros un iepazīstot studiju dzīvi.

Saistībā ar ārkārtējo situāciju valstī, šobrīd studijas norisinās attālināti, tādēļ arī pasākumā "Studenta kurpēs 2021" skolēniem būs iespēja sekot studenta gaitām šajos netipiskajos apstākļos un iepazīt studiju procesu un ikdienu, nodarbībām norisinoties tiešsaistes platformās.

 

Neparastā formāta dēļ, pasākums šogad notiks divās kārtās:


1. No 29. marta līdz 4. aprīlim students un skolēns īsteno pirmo tiešsaistes tikšanos, iepazīstoties un vienojoties par dalību attālinātajās nodarbībās.
2. No 5. aprīļa līdz 2. maijam skolēns piedalās tiešsaistes lekcijās un semināros, uzzina visu interesējošo par studiju dzīvi un ārpusstudiju aktivitātēm.


Pieteikšanās skolēniem notiek no 8. līdz 21. martam ŠEIT.