7. decembrī plkst. 14:15 - 15:15 LU Zinātņu mājā, Jelgavas ielā 3, 103./104. auditorijā uzstāsies viesprofesors no Zviedrijas Dāgs Hanstorps (Dag Hanstorp) ar lekciju: “The 2023 years Nobel prizes in Physics and Chemistry”.

Vieslekcija “The 2023 years Nobel prizes in Physics and Chemistry” tiek rīkota, pateicoties Latvijas Universitātes Atomfizikas un spektroskopijas institūta (LU ASI) iniciatīvai.

Plašāku informāciju par viesprofesoru Dāgu Hanstorpu un viņa pārstāvēto Gēteborgas Universitāti uzzini:

Īsa anotācija par 2023. gadā piešķirtajām Nobela prēmijām: Eleven laureates were awarded a Nobel Prize in 2023, for achievements that have conferred the greatest benefit to humankind. Their work and discoveries range from effective mRNA vaccines and attosecond physics to fighting against the oppression of women.*

Visi laipni aicināti!

*The Nobel Prize in Physics 2023. NobelPrize.org. Nobel Prize Outreach AB 2023. Wed. 15 Nov 2023. <https://www.nobelprize.org/prizes/physics/2023/summary/>