21. jūnijā plkst. 16:30 Latvijas Universitātes Redzes zinātnes doktorantūras skolā uzstāsies Menicon SAS apmācību vadītājs Guez Michaël, informējot par ortokeratoloģijas efektivitāti, piemērošanu un pacientu aprūpi.

Guez Michaël 1995. gadā ir ieguva maģistra grādu Optometrijā, un drīz pēc studiju beigšanas uzsāka darbu Menicon kompānijā kā tehniskais asitents. Vēlāk, profesionālo pakalpojumu vadītāja amatā Guez Michaël bija atbildīgs par klientu tehniskā atbalsta nodrošināšanu, kā arī nozares profesionāļu apmācībām par cieto gāzu caurlaidīgo kontaktlēcu (CGCKL) un mīksto kontaktlēcu pielaikošanu un radzenes topogrāfijas nozīmi kontaktlēcu pacientu aprūpē. Guez Michaël vairākus gadus ir strādājis kopā ar Paul Rose, kas ir Rose K kontaktlēcu izstrādātājs, tādējādi vēl vairāk paplašinot savas zināšanas par cieto kontaktlēcu materiāliem. Šobrīd Guez Michaël Menicon SAS kompānijā darbojas kā zinātniskās un apmācību daļas vadītājs, un paralēli citām Menicon misijām, attīsta Menicon apmācību centra izstrādi.

Doktorantūras skolas lekcijā tiks apskatīts Menicon Z Night kontaktlēcu pielietojums ortokeratoloģijā, kontaktlēcu piemeklēšanas pamatprincipi, indikācijas, pacientu atlase, radzenes topogrāfijas veikšana un pēc-aprūpes vizīšu organizēšana. Lekcijā tiks iekļautas arī citas Menicon SAS kompānijas sniegtās iespējas, kas var palīdzēt pacientiem ar dažādiem redzes traucējumiem.

Lekcijas notiks angļu valodā.

Iespēja pieslēgties tiešsaistē ZOOM vidē:

Attēla avots: olympicvillageeyecare.com/orthok/