2024. gada 16. februārī plkst. 17.00 Latvijas Universitātes (LU) Matemātikas zinātņu nozares promocijas padomes atklātā sēdē Rīgā, Jelgavas ielā 3, Akadēmiskā centra Zinātņu mājas 105. telpā, kā arī attālināti tiešsaistes platformā Microsoft Teams LEONORA PAHIRKO aizstāvēs promocijas darbu par tēmu “Empīriskas ticamības funkcijas metode divu izlašu problēmām” zinātniskā doktora grāda (Ph.D.) iegūšanai dabaszinātnēs (nozare: matemātika; apakšnozare: varbūtību teorija un matemātiskā statistika).

Promocijas darba vadītājs: prof. Jānis Valeinis.

Recenzenti: Dr. math. Armands Gricāns (Daugavpils Universitāte), Dr. biostat. Li Zou (Kalifornijas Valsts Universitāte Austrumkrastā, ASV), Dr. math. Viktor Skorniakov (Viļņas Universitāte, Lietuva).

Lūdzam interesentus (ja plāno piedalīties attālināti) reģistrēties dalībai sēdē līdz 2024. gada 14. februārim, rakstot uz: janis.bajars@lu.lv.