Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Satiec kursabiedrus FMF absolventu salidojumā 28. aprīlī

26.03.2018.

Šogad 28. aprīlī notiks Fizikas un matemātikas fakultātes absolventu salidojums. Aktivitātes plānotas visas dienas garumā, sākot ar svinīgām runām un garšīgām kūkām Raiņa bulvārī, beidzot ar kārtīgu izdejošanos un neformālu atmosfēru Zeļļos. Detalizētāka salidojuma programma būs pieejama mājaslapā fizmatdienas.lv jau drīzumā.

Ar ko šis salidojums solās būt tik īpašs? Atbilde ir pavisam vienkārša - šis būs pēdējais salidojums vecajās, labajās FMF telpās Zeļļos. Tāpēc nepalaid garām iespēju uzgriezt vēl kādu valsi 100. auditorijā vai vienkārši labi pavadīt laiku ar saviem vecajiem (bet sirdī vienmēr jaunajiem) studiju biedriem - noteikti atzīmē 28. aprīli savā kalendārā!     

Reģistrēties salidojumam iespējams jau tagad lapā fizmatdienas.lv.      

Reģistrējoties vari arī apskatīt sarakstu ar cilvēkiem, kuri arī plāno ierasties, un aicināt reģistrēties tos, kuri to vēl nav izdarījuši. Tāpat mājaslapā iespējams pasūtīt fizmatu kreklu ("Esmu Fizmats Labākajos Gados") sev vajadzīgajā izmērā un saņemt to salidojuma dienā.  

Lūdzam reģistrēties savlaicīgi, lai varam precīzāk novērtēt dalībnieku skaitu! Ja esi jau reģistrējies, bet neesi vēl pārskaitījis dalības maksu, tad lūdzam to izdarīt!   

Priecāsimies sagaidīt informāciju uz e-pasta adresi salidojums@fizmati.lv, ja nodosi ziņu saviem kursabiedriem. Tad zināsim, ka par Tava gada un programmas studentiem varam satraukties nedaudz mazāk! :) 

Seko līdzi jaunumiem arī Fizmatdienu facebook lapā.       

Uz tikšanos aprīlī!