Šodien, 28. jūnijā, sākas uzņemšana bakalaura studijām Latvijas Universitātes (LU) Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātē (FMOF) un citās LU fakultātēs 2021./2022. akadēmiskajā gadā. Uzņemšana četrās LU FMOF bakalaura studiju programmās elektroniski latvija.lv un klātienē Raiņa bulvārī 19 norisināsies līdz 12. jūlijam.

2021. gada jūlijā LU FMOF uzņems jaunos studentus bakalaura studiju programmās “Fizika”, “Matemātika”, “Matemātiķis statistiķis” un “Optometrija”.

Uzņemšana norisinās trīs soļos:

  • 1. solis – pieteikuma iesniegšana;
  • 2. solis – pieteikuma apstiprināšana;
  • 3. solis – reģistrēšanās studijām un studiju līguma parakstīšana.

Elektroniski pieteikumu iesniegt un apstiprināt www.latvija.lv varēs 2019., 2020. un 2021. gada vidusskolu absolventi. Vairāk.

Elektroniski pieteikumu iesniegt un no 6. jūlija klātienē Raiņa bulvārī 19 to apstiprināt varēs refelektanti, kas vidējo izglītību ieguvuši pirms 2019. gada. Vairāk.

Klātienē Raiņa bulvārī 19 pieteikumu iesniegt un apstiprināt varēs no 6. līdz 12. jūlijam. Vairāk.

Elektroniski reģistrēties studijām un studiju līgumu parakstīt no 19. līdz 23. jūlijam varēs ar eParaksts Moblie. Vairāk.

Klātienē reģistrēties studijām un studiju līgumu parakstīt varēs LU Akadēmiskajā centrā, Jelgavas ielā 3, 509. telpā no 19. līdz 23. jūlijam. Klātienes pieņemšanas laikus skatīt šeit.

Bakalaura studiju programmā “Fizika” pieejamas 60 budžeta un 20 maksas vietas, bakalaura studiju programmā “Matemātika” pieejamas 30 budžeta un 20 maksas vietas, profesionālā bakalaura studiju programmā “Matemātiķis statistiķis” pieejamas 60 budžeta un 20 maksas vietas, bakalaura studiju programmā “Optometrija” pieejamas 45 budžeta un 15 maksas vietas.

Jautājumus par studiju iespējām un uzņemšanu FMOF aicinām uzdot, rakstot uz fmof@lu.lv vai zvanot uz 28650543. Vairāk info www.gribustudet.lv  un www.fmof.lu.lv.

Par Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultāti

Latvijas Universitātes Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultāte ir Latvijas Universitātes akadēmiska pamatstruktūrvienība, kas izveidota akadēmiskās darbības organizēšanai fizikas un astronomijas un matemātikas zinātnes nozarēs.

 

Dalīties