Tuvojoties jaunajai sezonai, Latvijas Universitātes (LU) Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (FMOF) jauktais koris “Aura” uzņem dziedātājus visās balsu grupās. Šogad uzņemšana notiks divās kārtās. Uzņemšanas pirmā kārta – attālināti. Pieteikšanās līdz 10. augustam.

Lai kļūtu par LU FMOF jauktā kora “Aura” dalībnieku, līdz 10. augustam nofilmē apmēram 2 minūšu garu video, kurā dziedi kādu paša/-as izvēlētu dziesmu un augšupielādē video platformā Youtube. Video nosaukumā norādi savu vārdu un uzvārdu. Pēc tam aizpildi pieteikuma formu un ievieto tajā saiti uz savu Youtube video. Līdz 10. augustam e-pastā sazināsimies ar visiem dziedāt gribētājiem, lai paziņotu par pirmās kārtas rezultātiem. Otrā uzņemšanas kārta notiks klātienē 12. augustā.

Piesakoties Tev jābūt gatavam:

  • ierasties uz klātienes noklausīšanos 12. augustā LU Zinātņu mājā (Jelgavas iela 3) – laiks tiks precizēts (ja netiec uz noklausīšanos šajā datumā, nebēdā, meklēsim citu risinājumu!);
  • apmeklēt tradicionālo kora nometni, kas norisināsies no 14. līdz 16. augustam Platonē (atzīmē plānotājā un gaidi tālāku informāciju). Kora nometne ir unikāla iespēja iepazīt pārējos auristus, iesākt repertuāra apguvi, izbaudīt dažādās kora tradīcijas un, protams, sajust kora “Aura” sirsnīgo noskaņu, kopīgi vienojoties dažādās aktivitātēs;
  • ierasties uz kora mēģinājumiem, kas notiek katru otrdienu un trešdienu no 18.30 līdz 21.00 LU Zinātņu mājā (Jelgavas iela 3), kā arī apņemties apmeklēt visus kora koncertus, konkursus, norīkojumus, festivālus, ballītes un citus pasākumus un avantūras, kas variē no Ziemassvētku koncertturnejas Vācijā vai dziedāšanas Latvijas Nacionālajā Operā līdz tautas deju dejošanai uz Nacionālā teātra skatuves.

Ņem vērā – Tev nav obligāti jābūt LU FMOF studentam -  kora “Aura” dalībnieku vidū ir cilvēki arī no citām fakultātēm un universitātēm, bez kuriem kora kolektīvu būtu grūti iedomāties.

Vairāk par LU FMOF jaukto kori “Aura” un uzņemšanu lasi tīmekļa vietnē korisaura.lv.


Par Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultāti.

Latvijas Universitātes Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultāte ir Latvijas Universitātes akadēmiska pamatstruktūrvienība, kas izveidota akadēmiskās darbības organizēšanai sekojošās zinātņu nozarēs: fizikas un matemātikas nozarē, tajā skaitā medicīniskās fizikas apakšnozarē.

 

Dalīties