2022. gada 22. novembrī plkst. 15.00 tiešsaistē, kā arī klātienē Ķengaraga ielā 8, Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūta konferenču zālē, notiks LU Fizikas un astronomijas zinātnes nozares specializētās promocijas padomes atklātā sēde, kurā promocijas darbu zinātniskā doktora grāda, zinātnes doktora (Ph.D), fizikā un astronomijā iegūšanai aizstāvēs JŪLIJA PERVEŅECKA.

Temats: “Amorfu plānu kārtiņu veidojošu organisko savienojumu optisko īpašību un pastiprinātās spontānās emisijas izpēte iespējamiem pielietojumiem organiskos cietvielu lāzeros”. Darba vadītājs: Dr. phys. Aivars Vembris.

Dr. habil. phys. Linards Skuja, Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūts, Latvija

Dr. chem. Kaspars Traskovskis, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija

Dr. sc. Sergei Popov, KTH Royal Institute of Technology, Zviedrija

Ar promocijas darbu var iepazīties LU Bibliotēkā, Raiņa bulvārī 19, no 01.11.2022. Dalība sēdē ar iepriekšēju pieteikšanos, rakstot uz sintija.silina@lu.lv līdz 17. novembrim.